• youtube

„Caparol“ fasadų šiltinimo sistemos yra sertifikuotos, visi jų komponentai tarpusavyje tiksliai suderinti. Rinkdamiesi sistemą išvengsite dengimo klaidų ir pailginsite fasado šiltinimo sistemos eksploatacijos trukmę. Sistemose naudojamos NQG technologijos užtikrina ilgaamžiškumą ir atsparumą smūgiams bei atmosferos veiksniams.

Plačiau

NQG technologija fasadams

Nano kvarco dalelių technologija užtikrina fasadams ilgaamžiškumą, neblunkančias spalvas bei apsaugą nuo purvo dalelių, dulkių ir augalų sporų. Fasadus galima dažyti itin ryškiomis ir tamsiomis spalvomis, kurios daugelį metų džiugins spindinčiu grožiu.

Plačiau

E.L.F. ekologiški vidaus dažai

Saugiai, sveikai ir gražiai namų aplinkai kurti. Žaliasis E.L.F. ženklas pažymi, kad dažų sudėtyje lakiųjų organinių junginių yra mažiau nei 1 g/l  (ES norma - iki 30 g/l). Visi „Caparol" vidaus dažai atitinka E.L.F. standartą. 

 Plačiau

Norite savo šiltintam fasadui suteikti mūro vaizdą ir ilgam nesirūpinti pastato perdažymu?  Sprendimas - Lietuvoje vis labiau populiarėjančios „Meldorfer" apdailos plytelės.

Kaip taisyklingai kloti „Meldorfer" apdailos plyteles? Kokius įrankius ir medžiagas naudoti? Kokių klaidų vengti? Atsakymus rasite video pamokoje. Norėdami pažiūrėti filmuką, tiesiog spustelėkite ant paveikslėlio viršuje.

Plačiau