Profesionalams

Profesionaliam darbui

Caparol" specialistai, kurdami naujus produktus ir technologijas, visuomet pagalvoja ir apie meistrus, kurie dirbs su Caparol" produktais ir praktiškai įgyvendins įvairias apdailos idėjas.

Mums svarbu, kad darbas su Caparol" produktais būtų patogus, aiškus ir efektyvus, o pasiektas rezultatas džiugintų tiek užsakovus, tiek ir projekto įgyvendintojus. Todėl esame visuomet pasiruošę dalintis savo žiniomis ir gebėjimais su savo klientais, prekybos konsultantais, meistrais, architektais, dizaineriais ir studentais, kurie pasirinko architekto, projektuotojo ar statybininko profesiją.

Caparol" turi tinkamą sprendimą kiekvienam projektui. 

„Caparol“ fasadų šiltinimo sistemos yra sertifikuotos, visi jų komponentai tarpusavyje tiksliai suderinti. Rinkdamiesi sistemą išvengsite dengimo klaidų ir pailginsite fasado šiltinimo sistemos eksploatacijos trukmę. NQG technologijos užtikrina ilgaamžiškumą, atsparumą smūgiams ir atmosferos poveikiui, o be to leidžia fasadus dažyti ryškiomis, tamsiomis spalvomis.

Plačiau

Visos statybinės apdailos medžiagos: nuo grunto, tinko, ekologiškų vidaus dažų E.L.F. iki nano technologijų ir sertifikuotų šiltinimo sistemų. Caparol" produktai yra tarpusavyje suderinti, todėl rekomenduojame visuomet naudoti sistemas, taip pasieksite pačių geriausių rezultatų.

 

Plačiau

Kviečiame susipažinti su Caparol" produktais ir technologijomis. Informacinės brošiūros ir Caparol" profesionalų praktiniai video patarimai  padės pasirinkti geriausią apdailos sprendimą, o kompiuterinės programos leis sukurti išskirtinį dizainą. 

Plačiau

Prekybos vietos

Caparol" bendradarbiauja su visais svarbiausiais statybinių medžiagų prekeiviais visoje Lietuvoje. Jeigu norite įsigyti specialių, prekyboje nesančių Caparol"  produktų, galite juos užsakyti mūsų partnerių parduotuvėse. Pasirinktus produktus pristatysime tiesiai iš gamintojo. Išsirinkite Jums patogiausią prekybos vietą.

Plačiau