Spalvos Jūsų namams

Spalvų koncepcija gerai savijautai, orientacijai, žvalumui

„Caparol FarbDesignStudio“ kartu su „Forbo“ grindų dangų gamintoju atliko tyrimus ir  sukūrė specialią spalvų ir medžiagų koncepciją senyviems žmonėms. Remiantis sukauptomis praktinėmis žiniomis iš senelių globos namų, taip pat ir mokslinėmis žiniomis, buvo sukurti spalvų deriniai, atsižvelgiant į pakitusį žmonių su regėjimo sutrikimais ir/arba demencija suvokimą.

Viskas atspindi penkios subalansuotos spalvų gamos, įkvėptos gamtos nuotaikų, skleidžia jaukumą, skatina gyvybingumą ir padeda geriau orientuotis. Tokiu būdu ilgiau išlieka pagyvenusių žmonių gebėjimas spręsti savo kasdienes problemas, išsaugomas jų savarankiškumas ir gera savijauta. Palengvėja jų kasdienė priežiūra.

Apipavidalinimo rekomendacijos ir spalvų koncepcijos yra numatytos:

  • senjorų namams, senelių globos namams ir įstaigoms, kurios savo namus nori priderinti prie žmonių su regėjimo sutrikimais ir pažinimo pokyčiais poreikių
  • namų ūkiams, siekiančiams atsižvelgti į neįgaliųjų poreikius, galimybė prisitaikyti prie senstančių klientų
  • privačių namų arba butų savininkams, ieškantiems rekonstravimo idėjų, leidžiančių kuo ilgiau savarankškai gyventi savo  būstuose.

Penkios spalvų gamos

Penkios gamtos įkvėptos spalvų gamos. Patalpose šios spalvos sukuria malonią ir nuotaikingą, pasitikėjimą skatinančią  atmosferą. Žmonėms, kurie  nuolat būna patalpose, tai vienintelė galimybė patirti nors šiek tiek išorinio pasaulio ir į nuosavą gyvenamąją aplinką įsileisti daugiau potyrių.

Skaidrėse galite matyti skirtingomis spalvų gamomis apipavidalintas  patalpas. 

Spauskite čia, norėdami patys apipavidalinti patalpas su SPECTRUM_express. 

Spalvynas

Katalogas pateikia spalvų ir medžiagų derinius, padedančius praktiškai ir skoningai apipavidalinti Jūsų namus, sukurti norimą atmosferą.

Kiekvienoje koncepcijoje pateiktos  sienų ir akcentų spalvos, grindų dangos ir mediniai paviršiai.