Gyventojams

Svajonių namams

„Caparol“ padės įgyvendinti individualias dizaino idėjas ir sukurti saugius bei ekologiškai švarius namus Jūsų šeimai. Susipažinkite su išskirtiniais apdailos sprendimais bei technikomis interjerui ir namų fasadams. Nesvarbu, ar dar tik įsirenginėjate naujus namus, remontuojate, šiltinate ar siekiate kuo ilgiau išsaugoti pastato vertę - pas mus rasite reikiamus produktus, o taip pat ir įkvepiančius pavyzdžius bei praktinius patarimus, kaip susikurti svajonių namus.

 

„Caparol“ produktai tausoja sveikatą ir aplinką. 

„Caparol“ produktai tausoja sveikatą ir yra draugiški aplinkai. Turime platų produktų asortimentą, todėl su „Caparol“ įgyvendinsite drąsiausias apdailos idėjas ir ilgam išlaikysite pastatų vertę.

Produktų programa

„Caparol“ sertifikuotos fasadų šiltinimo sistemos yra ilgaamžės, atsparios aplinkos poveikiui ir smūgiams, jos iki 40 proc. sumažina šildymo sąnaudas. Sistemose naudojama NQG technologija nuo šiol leidžia fasadus dažyti itin ryškiomis ir tamsiomis spalvomis. 

Šiltinimo sistemos

Spalvos namuose sukuria nuotaiką, jaukią atmosferą, netgi įtakoja darbingumą ir sveikatą. Išsirinkite savo namų spalvas iš „Caparol“ spalvynų. Namo fasadui, vidaus patalpoms, medinėms konstrukcijoms ir betonui - visiems paviršiams turime paruošę spalvų kolekcijas.

Spalvinė apdaila

„Caparol“ turi platų partnerių tinklą visoje Lietuvoje. Paprasta paieškos sistema padės Jums surasti artimiausią prekybos vietą, kur galėsite įsigyti „Caparol“ produktų ir gauti profesionalią konsultaciją.

Ieškoti artimiausios prekybos vietos