• youtube

Apie "Caparol"

Pažink kokybę!

„Caparol‟  yra statybinių medžiagų gamintojų rinkos lyderis Vokietijoje ir Austrijoje, bei vienas iš trijų svarbiausių rinkos žaidėjų Europoje. Įmonė gamina pilną spektrą apdailos medžiagų, padedančių tausoti statinius ir kuo ilgiau išlaikyti jų vertę: aukščiausios kokybės vidaus ir fasadinius dažus, gruntus, tinką, dekoratyvines sienų, grindų dangas, lakus, emales, apsaugą mediniams paviršiams, medžiagas betono remontui, antikorozines medžiagas ir daug kitų.

Lietuvoje „Caparol‟ žinoma ir kaip sertifikuotų fasadų šiltinimo sistemų lyderė, pateikianti apgalvotus sisteminius šiltinimo sprendimus. „Caparol‟ produkcijos galima įsigyti plačiame partnerių tinkle visoje Lietuvoje. Pasirinktus dažus Jums patikusia spalva galėsite nudažyti itin tiksliomis ColorExpress automatinėmis mašinomis. Jeigu norite pasitarti ar gauti konsultaciją dėl fasadų šiltinimo sistemos pasirinkimo ar kitais apdailos klausimais, visuomet galite kreiptis į mūsų profesionalius konsultantus-technologus.

Akcininkai

UAB „Caparol Lietuva" priklauso visame pasaulyje sėkmingai veikiančiai vokiško kapitalo įmonei DAW SE, kurią dar 1895 m. įsteigė prekybininkų ir chemikų Murjahn šeima. Įmonės stabilumą įrodo faktas, kad per daugiau nei šimtą metų, įmonės kontrolinis paketas išliko tose pačiose rankose, o didysis tarptautinis koncernas ligi šiol yra vienos šeimos verslas. Įmonės centrinė būstinė taipogi jau daugiau nei šimtmetį yra įsikūrusi Heseno žemėje, Ober Ramštadto mieste.www.daw.de

  • Spausdinti
  • Į viršų