• youtube

Inovacijos - mūsų tikslas

Apgalvoti, numatyti ir nustatyti standartą

Prekinis ženklas „Caparol“ jau daug metų siejamas su aukščiausia kokybe ir nuolatiniu produktų tyrimu. Firma tęsia tradiciją šią pretenziją nuolat atnaujinti ir niekada jos neatsisakyti. Savininkams – kelių kartų chemikams – tyrimai, kūrimas ir pritaikymo technologija yra ypatingos svarbos sritys.

Šiuolaikiškai įrengtos laboratorijos ir analizės prietaisai leidžia tyrėjams įgyvendinti savo inovacines idėjas ir užtikrinti, kad „Caparol“ gaminami produktai ir sistemos užimtų pirmaujančias technikos pažangos pozicijas. Sukurti produktai pirmiausia patalpinami į „kankinimų kamerą“, kur nuodugniai išbandomi ekstremaliomis klimato sąlygomis: karščiu, šalčiu, vandens garų bei vandens apkrova. Tik įsitikinus, kad kokybės parametrai yra žymiai geresni už normą, nauji produktai paleidžiami į serijinę gamybą.

Ypatingą dėmesį tyrėjai skiria inovatyviems, aplinką tausojantiems, sveikatai nekenkiantiems produktams. „Caparol“, kaip vandeniu skiedžiamų, aplinką tausojančių dažų pradininkas, yra įvedęs kokybės standartą „E.L.F.“ (išskiria mažiau lakiųjų organinių junginių ir yra be tirpiklių). „E.L.F“ ženklu pažymėti gaminiai yra silpno kvapo, džiūdami neišskiria nei tirpiklių, nei plastiklių ar kitokių sveikatai kenksmingų medžiagų. 

Inovacijos

  • Spausdinti
  • Į viršų