• youtube

Aukščiausia kokybė

Kokybiški produktai ir konsultacijos

Įmonių grupė „DAW“ – nenuginčijamas kokybės ir inovacijų lyderis savo srityje. Nuo pat įmonių grupės susikūrimo pradžios jos strategija – be kompromisų siekti kokybės standarto, gaminant aplinką tausojančius ir sveikatai nekenksmingus aukščiausios kokybės produktus. Šios strategijos sėkmės pradžia buvo pirmoji nacionalinė premija 1894 m.. Vėliau, 1936 m., ji taip pat lėmė, kad būtų pradėta taikyti dispersinių dažų technologija („Caparol Paste Ölfrei“), o 1985 m. būtų pradėta gaminti mažiau lakiųjų organinių junginių išskiriantys ir betirpikliai dažai („Indeko-Plus E.L.F.“). Siekdami išlikti inovacijų lyderiais savo srityje, skatiname mokslinius bei praktinius tyrimus, naujų produktų kūrimą ir bendradarbiavimą su žinomais tiekėjais ir institucijomis.

Mūsų produktų kokybė labai priklauso nuo to, ar mūsų klientai juos tinkamai naudoja. Todėl didelę reikšmę skiriame jų mokymui ir konsultacijoms. Konsultacijas teikiame ne tik mes patys, bet ir kolegos iš užsienio, kurių specialiųjų žinių išmanymas, patikimumas ir pasirengimas padėti klientui yra visapusiškai pripažintas. Mūsų įmonė kasmet rengia teorinius ir praktinius mokymus daugeliui tūkstančių klientų.  Mūsų produkcijos pirkėjai gali naudotis išsamia technine dokumentacija, specialistų ir technikų konsultacijomis.

Būti kokybės lyderiu mums reiškia ne tik gaminti ir realizuoti inovatyvius bei aukštaverčius produktus, bet ir taikyti išteklius bei aplinką tausojančius gamybos metodus. Modernios, sertifikuotos gamyklos atitinka aukčiausią technikos lygį. Remiantis reikliais vidiniais ir išoriniais standartais, naudojamos žaliavos ir pagamintų produktų kokybė yra nuolat ir kruopščiai tikrinama. Dėl to ir mūsų kolegų darbo saugai skiriamas ypatingas dėmesys, ji žymiai lenkia šakos vidurkį.

  • Spausdinti
  • Į viršų