• youtube

Platus produktų spektras

Kiekvienam poreikiui - individualus sprendimas

Įmonių grupė „DAW“ praktinė patirtis, kuriant ir gaminant aukščiausios kokybės dažus, sukaupta per daugiau kaip 120 metų. Šias žinias apie produktą laikui bėgant mes kruopščiai ir sėkmingai pritaikėme giminingų produktų srityse.

Įmonių grupė „DAW“ profesionalams siūlo plačiausią šios šakos asortimentą: gruntus, dažus, tinkus, glaistus, emalinius ir lazurinius dažus, statinių apsaugos dangas, fasadų šiltinimo sistemas, sienų dangas ir apdailos produktus. Kartu su papildomu specializuotos didmeninės prekybos asortimentu  profesionaliems meistrams pateikiame tinkamiausius problemų sprendimus - tai mes išmanome puikiai.

Pramonės klientams, pramoniniams objektams be išvardytos produktų programos, taip pat galime pasiūlyti daugybę produktų.

Privatiems galutiniams vartotojams įmonių grupė „DAW“ yra paruošusi „Alpina“ prekės ženklo aukštos kokybės dažų, emalinių bei lazurinių dažų, apdailos ir specialiųjų produktų asortimentą. „Alpina" medžiagomis paprastai, ekologiškai ir nekenkiant sveikatai praktiškai įgyvendinsite visus Jūsų norus.


Produktai

  • Spausdinti
  • Į viršų