• youtube

Modernūs apdailos sprendimai

Spalviniai sprendimai

Mes manome, kad  vis didesnė reikšmė apipavidalinant namus tenka dažų ir medžiagų deriniui. Šį augantį segmentą įmonių grupė „DAW“ užima pateikdama šiuolaikines, neturinčias konkurencijos, visapusiškas ir spalvinamas fasadų bei medžiagų paletes. Spalvų paletės dekoratyviems tinkams ir sienų dangoms, klasikiniams dažams ir emaliniams dažams, taip pat medžiagų paviršiams: plaušiniam cementui arba horizontalioms apdailos plytelėms.

Kad ši paslauga kuo greičiau pasiektų mūsų klientus, jau daug metų savo šalyje ir užsienyje diegiame centralizuotą spalvinimo technologiją „ColorExpress“. Šiuolaikinėmis dažų spalvinimo mašinomis dažų pirkimo vietose pagal duomenų bazėje saugomas daugiau kaip 1 mln. receptūrų ir kliento pageidaujama spalva produktus galima labai greitai nuspalvinti, nesvarbu ar tai  fasadiniai dažai, ar vidaus dažai, išorės tinkai, grindų dangos, betono dangos, emaliniai ar lazuriniai dažai.

Savo klientams, sprendžiantiems kaip apipavidalinti fasadus ir interjerus, suteikiame įvairias aptarnavimo paslaugas.

Mūsų spalvų dizaino studijoje Vokietijoje architektai, interjero dizaineriai ruošia individualias spalvų koncepcijas privačioms ir visuomeninėms patalpoms. Jų patirtis, profesionalios žinios ir mūsų tendencijų tyrimo rezultatai yra panaudojami ne tik kuriant naujus produktus, bet matomi  ir  spalvynuose, kurie klientams suteikia pasitikėjimo naujomis idėjomis  planuojant spalvinį apipavidalinimą.

Supratusi spalvų ir medžiagų derinimo reikšmę, įmonė „Caparol”   2004 m. pirmą kartą paskelbė architektūros premiją „Farbe-Struktur-Oberfläche“. Šio aukšto lygio konkurso tikslas – užmegzti konstruktyvų dialogą su projektuotojais, architektais ir dizaineriais ir  diskutuojant bei gvildenant šias temas,  rasti naujus ir kūrybiškus  sprendimus.
 

  • Spausdinti
  • Į viršų