• youtube
Spalvų derinimas ir patarimai įsirengiant interjerą

 

Rugsėjo 12 dieną „Caparol Lietuva“ dalyvavo „ Radison Blu Hotel Lietuva“ vykusioje Būsto mugėje, kurioje buvo pristatyti naujausi nekilnojamojo turto projektai, vyko diskusijos ir paskaitos būsto pirkimo  bei interjero  kūrimo temomis.

Didelio susidomėjimo susilaukė dizainerės Gitanos Valavičiūtės ( konkurso „Metų interjeras / Auksinė paletė“  2013 metų nominacijos už geriausią spalvinį sprendimą laimėtojos) paskaita  „Ramybė be nuobodulio“.  Paskaitoje buvo pristatytos naujausios dizaino tendencijos ir „Caparol“ dizainerių kartu su elgsenos specialistais sukurti spalvų deriniai interjerams. Ramios žemės spalvos su ryškiais potėpiais, neutralūs tonai su gyvybingais akcentais, funkcionalumas, ekologiškumas ir  švari aplinka  - tokie yra naujausi dizainerių bei architektų keliami reikalavimai šiuolaikiniam  būstui.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti ne tik plačią spalvų gamą išgaunant idealiai tikslius atspalvius, tačiau taip pat pageidaujamo  matiškumo  plaunamus dažus iš „Samtex" serijos. Šios serijos dažai, kaip ir ženkli dalis  „Caparol“ asortimento, yra pažymėti E.L.F. ženklu, reiškiančiu, kad šiuose produktuose nėra plastiklių bei organinių tirpiklių, bei į aplinką išskiriama net 30 kartų mažiau lakiųjų organinių junginių, nei leidžia griežtos Europos Sąjungos kokybės normos.

 Susikurkite ekologiškus, jaukius ir stilingus namus ! 

Atsisiųsti paskaitą Ramybė be nuobodulio“.

  • Spausdinti
  • Į viršų