• youtube
Profesinio meistriškumo konkursas

 

Profesinio meistriškumo konkurso dalyviai varžėsi dirbdami su "Caparol" produktais

"Caparol Lietuva" yra ilgametis profesinio meistriškumo konkurso, tradiciškai organizuojamo tarptautinės statybų parodos "Resta" metu, partneris. 

Šiemet konkurse dalyvavo 11 profesinių mokyklų. Konkursas vyko dvi dienas - pirmąją dieną mokiniai turėjo pagal duotą užduotį ir matmenis sumontuoti lenktą gipskartonio konstrukciją ir paruošti ją apdailos darbams. Antrąją dieną jaunuoliai demonstravo savo dekoratyvines technikas, dalį plokštės dengdami "StuccoDecor di Perladekoratyviniu glaistu, o kitą dalį - lazūriniais dažais "Capadecor Arte Lasur"

Kiekvienos mokyklos modelis įgavo savitą, nepakartojamą faktūrą, nes visi darbai buvo atliekami tik rankiniu būdu, o rezultatas atspindėjo kiekvieno meistro pasirinktą techniką. 

"Turėdami tokius partnerius kaip "Caparol" galime mokiniams organizuoti išties aukšto lygio konkursą. Būsimieji apdailininkai ne tik prisiliečia prie naujausių technologijų, modernių, brangių statybinių produktų, bet ir realiai išmoksta su jais dirbti,  o profesionalių technologų patarimai suteikia neįkainuojamos vertės jauniesiems meistrams," - sakė Vidas Ringelevičius, pirmąją vietą iškovojusios VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centro komandos vyr. profesijos mokytojas. 

Stilingi ir gražūs dekoratyviniai paviršiai sukuria originalų namų, biurų bei visuomeninių pastatų interjerą ir jaukią aplinką. StuccoDecor DI Perla dekoratyvinis glaistas  sienoms suteikia subtilaus mirguliuojančio metalinio blizgesio ir švelnaus aksomo efektą.

Labai puošnūs lazūriniai dažai "Capadecor Arte Lasur" sukuria ptabangos ir elegancijos atmosferą.  Į dažų sudėtį įeinančios šviesios pigmentinės dalelės nesimaišo su kitais dažų pigmentais, todėl, jais dengiant šviesius pagrindus, gaunama puikios kokybės akį viliojanti spalvinė optika.

  • Spausdinti
  • Į viršų