Praleisti navigaciją

Šiltinimas

Praktiniai patarimai

„Caparol" vidinio šiltinimo sistemos privalumai

Vidinio šiltinimo sistemos. Kaip apšiltinti patalpas iš vidaus išvengiant drėgmės ir pelėsio, specialūs profiliai ir kiti "Caparol" ekspertų patarimai.

Šiltinimo sistemos ir "Meldorfer" apdailos plytelės

 Šiltinimo sistemos "Capatect B" privalumai: nuo specialių smeigių iki kokybiškų, ilgaamžių ir solidžių "Meldorfer" apdailos plytelių.

„Caparol" šiltinimas. Vidinio šiltinimo sistemos

„Caparol Lietuva“ specialisto patarimai kaip pasirinkti ir  įsirengti tinkamiausią ir efektyviausią vidinio šiltinimo sistemą.

„Caparol" vidinis šiltinimas

Kaip įsirengti vidinį šiltinimą namuose naudojant patikimiausias technologijas? Praktiniai patarimai kaip naudojant „Caparol" technologijas ir medžiagas apšiltinti namus iš vidaus, išvengiant pelėsio bei drėgmės kaupimosi.

Energetiškai efektyvūs ir atsparūs fasadai

Naujausios „Caparol" technologijos naudojant sustiprintus organinius mišinius ne tik ženkliai sumažina šilumos energijos sąnaudas, tačiau taip pat suteikia fasadams atsparumo atlaikant smūgius bei leidžia ilgai džiaugtis tamsiomis ir intensyviomis spalvomis.

Kaip išvengti šiltinimo klaidų

Kaip išvengti klaidų įrenginėjant šiltinimo sistemas dėl kurių gali atsirasti trūkių ar išblukti spalvos, pataria „Caparol“ specialistas. 

Ilgaamžiai tamsūs fasadai

Sugriautas mitas, jog fasadai turi būti tik šviesūs. Naudojant pagal NQG technologiją pagamintus tinkus,  netrūkinėja net ir tamsūs fasadai.