ColorExpress spalvinimo technologija

Mūsų profesionalumas - itin tikslios spalvos

Interjero dizaine labai svarbų vaidmenį užima spalviniai sprendimai. Dizaineriai, architektai spalvas parenka pagal spalvynus. Tam kad realus sienos atspalvis iš tikrųjų atitiktų pasirinktą spalvą, dažai turi būti labai tiksliai tonuojami. Caparol  yra sukūrusi ColorExpress tonavimo technologiją, kuri leidžia paruošti daugiau kaip 5 millijonus įvairiausių atspalvių. 


Greitai

Dažus ir kitus produktus galite tonuoti tiesiog prekybos vietoje, kur yra ColorExpress automatinės tonavimo  mašinos. Galima, netgi sukurti savo individualų atspalvį, kuris bus išsaugotas automatinės spalvinimo mašinos kompiuterio atmintyje, ir, reikalui esant, trūkstamą kibirą dažų ar tinko bus galima tonuoti lygiai tuo pačiu atspalviu.


Neribotos galimybės

Kruopščiai sukurta ir suderinta ColorExpress spalvinimo technologija atskleidžia neribotas fasadų apdailos ir interjero apipavidalinimo galimybes. Tad nesvarbu, koks tai būtų produktas: fasadiniai ar vidaus dažai, dekoratyvinis išorės tinkas ar grindų dangos, emaliniai dažai ar medžio dažyvės – kiekvienai paskirčiai yra tinkamų, tikslių spalvinių sprendimų.  


Garantuotas rezultatas

Aukščiausią tonavimo kokybę garantuoja Caparol ištobulintos spalvinimo pastos, kurios atitinka pačius moderniausius rinkos reikalavimus ir leidžia tiksliai realizuoti faktiškai visus spalvinio dizaino projektus. Vandens pagrindo produktams naudojama CapaTint sistema, o produktams, kurių sudėtyje yra tirpiklių, -  Cpalac High-Solid sistema. Abi šios sistemos yra nuolatos tobulinamos, kad atitiktų nuolat besikeičiančius rinkos reikalavimus. Pagrindinį dėmesį skiriame tonuotų dažų atsparumo ultravioletiniams spinduliams didinimui, o taip pat ir atspalvių įvairovės gausinimui.