Praleisti navigaciją

„Caparol" šiltinimo sistemos

Sprendimą įsirengti šiltinimo sistemą lemia:

  • mažesnės šildymo išlaidos
  • energijos taupymas
  • sveikesnė aplinka

 

Kartu norime, kad būtų išsaugotas pastatas ir sukurtas didesnis gyvenimo komfortas. Tai aktualu šiandien, tai  bus aktualu ir ateityje: nesvarbu, ar statomas naujas, ar atnaujinamas senas namas – kokybiškas šiltinimas ne tik padidina gyvenimo kokybę, bet ir padidina namo vertę dešimtmečiams į ateitį.

Fasadų šiltinimas

„Caparol“ sudėtinės šiltinimo sistemos (WDVS) jau daugelį metų pateikia modernias technologijas fasadams „made in Germany“. Milijonai „Caparol“ apšiltintų kvadratinių metrų ir ilgametė prekės ženklo gamintojo patirtis garantuoja šiltinimą, pasižymintį  puikiomis eksploatacinėmis savybėmis. „Caparol“ WDVS šiltinimo programa – tai ekonomiškumas, lankstumas ir plačios  apipavidalinimo galimybės. Pasinaudokite aukščiausios  kokybės fasadų šiltinimu !

„Sertifikuotos fasadų šiltinimo sistemos"

 

Atsisiųsti  PDF (2,6 MB) 

Vidinis šiltinimas

Nors šiluminis efektyvumas yra vienas didžiausių pastato privalumų, būna atvejų, kai šiltinti iš išorės negalima, nes reikia išsaugoti originalų fasadą. Neretai su tokia situacija susiduria į paminklosaugos ir kultūros paveldo sąrašus patenkančių pastatų  savininkai. Kai prioritetas teikiamas pastato architektūrinės vertės išsaugojimui, o gyventi vis tiek norisi šiltai ir patogiai, geriausias sprendimas – „Capatect IDS“ vidinio šiltinimo sistemos iš „Caparol“.

„Capatect IDS" vidinio šiltinimo sistemos

 

Atsisiųsti  PDF (3,0 MB)