Praleisti navigaciją

„Capatect IDS" vidinio šiltinimo sistemos

Paprasta. Efektyvu. Sumanu.

 

„Capatect IDS“ vidinio šiltinimo sistema veikia kaip gerai „susižaidusi" komanda. Kiekvienas komponentas atskirai yra stiprus. O visi kartu jie sudaro darniai veikiantį mechanizmą - paprastą, tačiau išmanų ir efektyvų. Sistema yra lanksti - nesvarbu, kurią plokštę pasirinksite:

 

 

visi komponentai derės ir darniai veiks vienoje sistemoje.

Iš tiesų naudinga: patikima sistema garantuoja aukštus energetinio efektyvumo rezultatus, optimizuojamas sandėliavimas, o technologijos įsisavinimui užtenka nesudėtingos „Caparol" specialistų konsultacijos.

 

 

Patikima sistema

„Capatect IDS“ vidinio šiltinimo sistema veikia kaip gerai „susižaidusi" komanda. Kiekvienas komponentas atskirai yra stiprus. O visi kartu jie sudaro darniai veikiantį mechanizmą - paprastą, tačiau išmanų ir efektyvų. Sistema yra lanksti - nesvarbu, kurią plokštę pasirinksite – „IDS Aktiv“, „IDS Mineral“ ar „IDS Protect“ - visi komponentai derės ir darniai veiks vienoje sistemoje. Iš tiesų naudinga:  patikima sistema garantuoja aukštus energetinio efektyvumo rezultatus, optimizuojamas sandėliavimas, o technologijos įsisavinimui užtenka nesudėtingos „Caparol" specialistų konsultacijos.

Trys sistemos – viena bazinių produktų programa.

„Caparol IDS" vidinio šiltinmo sistemos

Paprasta. Efektyvu. Sumanu. 

Atsisiųsti PDF (3.0 MB)