Praleisti navigaciją

„IDS Aktiv" sistema

Pagrindinės savybės

Tiems, kurie taupo pinigus ir gyvenamąjį plotą, - „IDS Aktiv“ vidinio šiltinimo sistema ne tik efektyviai apšiltina, bet ir gerai atrodo, nes termoizoliacinės plokštės „IDS Aktiv“ yra labai plonos.

Veikimo principas: lamelių ir funkcinio sluoksnio sąveika. Per „IDS Aktiv“ termoizoliacines plokštes eina lamelės su laidžiais kapiliarais, plokščių galinis paviršius yra pilnai padengtas funkciniu sluoksniu, kuris taip pat turi labai laidžius kapiliarus ir leidžia tolygiai pasiskirstyti atsiradusiai drėgmei (žr. į pav. viršuje). Medžiagoms sąveikaujant, sistemos sandaroje efektyviai reguliuojamas drėgmės balansas, patalpoje ištisus metus sukuriamas malonus mikroklimatas, o konstrukcija tarnauja ilgai.

„IDS Aktiv" konstrukcija

    • Aukšta šilumos izoliacija  λ = 0,035 W/(mK)

    • Apdirbama standartiniu EPS pjūklu

    • Nereikia jokių garams nelaidžių  plėvelių ir garų barjero juostų

    • Degumo klasė B2

Naujiena ! „IDS Aktiv" termoizoliacinė plokštė

Naujiena! Termoprofilis „IDS Thermowinkel"

Verta žinoti: kaip išvengti pelėsio

Šiltinant iš vidaus būtinai reikia atkreipti dėmesį į šalčio tiltus, nes pelėsis dažniausiai atsiranda būtent šalčio tiltų zonoje. Norint išvengti pelėsio, turi būti palaikoma atitinkama sienų paviršiaus temperatūra (θSI ≥ 12,6 °C). Pelėsio atsiradimui palankios sąlygos susidaro ir tuomet, kai santykinis oro drėgnumas ilgą laiką būna didesnis nei 80%.

Net ir prie įprastinių sąlygų, kai patalpų temperatūra +20°C, o santykinis oro drėgnumas apie 65%, šaltuose patalpų kampų paviršiuose santykinis oro drėgnumas būna daug didesnis (pakyla net iki 85 %). Todėl čia susidaro geros sąlygos užsiveisti pelėsiui. Siekiant išlaikyti sistemos energetinį efektyvumą ir išvengti pelėsio, įrenginėjant vidinio šiltinimo sistemą kritinėse konstrukcijos dalyse reikia naudoti sistemą papildančius elementus. Paprastai, ant sienų jungties tvirtinamos izoliacinės plokštės arba dar ir papildomi izoliaciniai pleištai, kurie statybinės fizikos požiūriu yra efektyvūs, tačiau nėra itin mėgstami vartotojų, nes lieka iki 50 cm išsikišę į patalpą. Todėl „Caparol“ sukūrė naują „nepastebimą“ produktą - termoizoliacinį profilį „IDS Thermowinkel“, kuris yra visiškai integruojamas į sieną ir nedarko patalpos interjero. 

Temperatūros pasiskirstymo palyginimas: 

„Caparol IDS" vidinio šiltinmo sistemos

Paprasta. Efektyvu. Sumanu. 

Atsisiųsti PDF (3.0 MB)