Praleisti navigaciją

„Meldorfer“ fasadų apdaila

Lengva, ilgaamžiška, patvaru

Šiaurinėje Vokietijos dalyje jau daugiau kaip 30 metų tradiciškai rankomis gaminamas produktas, suteikiantis pastatams išskirtinį vaizdą – tai apdailos plytelės „Meldorfer® Flachverblender“. Šios apdailos plytelės statybų savininkams, architektams, miesto atnaujinimo specialistams ir paminklosaugininkams atveria daug galimybių - savitą vaizdą, charakterį, atnaujinti fasadai atrodo efektingai ir stilingai.

Visų pirma, pastatams atnaujinti skirtos natūralaus klinkerio vaizdo apdailos plytelės „Meldorfer® Flachverblender“ – puikus ekonominis sprendimas ! Kartu su išorinėmis sudėtinėmis termoizoliacinėmis sistemomis šios plytelės padeda taupyti energiją ir tausoti išteklius. „Capatect-Ceratherm-System“ yra ir puiki išorinės sudėtinės termoizoliacinės sistemos baigiamoji danga, suteikianti jai klinkerio vaizdą. 

Apdailos plyteles „Meldorfer® Flachverblender“ ir sistemas „Capatect-Ceratherm-System“ kuria ir gamina firmų grupė „DAW“, tradicinė šeimos įmonė, gaminanti dažus, tarp jų ir emalinius, laką, tinką, dažyves, taip pat produktus, skirtus statinių apsaugai ir termoizoliacijai. 

Informacinės brošiūros