Tendencijos 2020

Nauja juodos įvairovė

Anglies juodumo NERONE 5

Šis sezonas priklauso juodai spalvai. O tarp visų juodos atspalvių anglies juodumo Nerone 5 yra žvaigždė. Kodėl gi juoda tapo tokia populiari? Galimas paaiškinimas: juoda spalva lengvai užima lyderio poziciją, tačiau tuo pačiu yra ir nepriekaištingas fonas kitiems ją lydintiems atspalviams. Juoda gali ir įkvėpti, ir, prireikus, nuraminti. Juoda irgi keičiasi priklausomai nuo šalia esančių spalvų: elegantiška, sustiprinta ar prislopinta - su juoda įmanoma viskas, o poveikis priklauso nuo konkretaus derinio. Naujoji sezono spalva idealiai tinka mūsų koncepcijai "Paprastumas. Pokytis".

Kad į madą ateina tamsūs atspalviai, jau buvo galima suprasti iš ankstesnių tendencijų: vis dažniau į interjerus įsiskverbdavo antacito ir kiti tamsūs atspalviai, kaip kad miško žauluma. 2019 m. interjero dizainui sukūrėme juodos spalvos spalvyną su 26 atspalviais. Juodos spalvos triumfas buvo tik laiko klausimas.

Anglies juodumo NERONE 5 - mūsų metų spalva, o ją lydi juodmedžio ir rašalo juoda - jos veda kitus du spalvų pasaulius. Visos trys atsirado iš mūsų JUODOS spalvos spalvyno.

Daugiau apie spalvų tendencijas 2020

Atspalvių kolekcijosJUODA