Tendencija: namuose

Spalvų tendencijos 2020 savoms keturioms sienoms

Naujas sienų atspalvis gali visiškai pakeisti patalpą, netgi sukurti naują atmosferą. Spalvų tendencijos 2020 padės transformuoti patalpą ir sukurti su niekuo nesupainiojamą jos charakterį. Taip, patalpos kaip ir žmonės gali turėti savo individualų, nepakartojamą charakterį.

Spalvų pasauliai 2020 gali tapti įkvėpimo šaltiniu, kad savo keturioms sienoms suteiktumėte naują gyvenimą. Pasinaudokite paprasta dizaino programaSpectrum. Pasimatuokite spalvų tendencijas savo kambariui, išvyskite vizualizacijas, kaip atrodytų jūsų kambarys, išdažytas madingais atspalviais.

Kiekvieno kambario atmosferą galima pakeisti, tiesiog jį perdažant. Kaip atspalviai iš spalvų tendencijų pakeičia tą patį kambarį?

Spalvų pasaulių tendencijos per skirtingus stilius, formas ir derinius sukuria individualų stilių. Spalvų tendencijas 2020 galite naudoti tiek vidaus, tiek fasadų apdailai. Atskleiskite savo individualumą!

Išlaisvinkite savo kūrybiškumą, pasinaudodami mūsų nemokama online dizaino programaSpectrum Pasisemkite įkvėpimo iš naujųjų spalvų tendencijų 2020, kurkite individualius spalvų derinius, vizualizuokite patalpas ir dalinkitės sukurtu interjero dizainu.

 

 

Individualizuotos gyvenamosios erdvės

Kokiame spalvų pasaulyje gyvenate? O kokiame norėtumėte gyventi?
Su kuria grupe jums būtų pakeliui? Elegantiškųjų, ramiųjų ar galingųjų?

Spalvų pasaulis 1 ELEGANCIJA

Spalvų pasaulis 2 RAMYBĖ

Spalvų pasaulis 3 GALIA