Praleisti navigaciją

E.L.F. - vidaus dažų standartas

Gražiems ir ekologiškiems namams

„Caparol" itin daug dėmesio skiria gaminių kokybei. Laboratorijose nuolat kuriami ir tobulinami produktai, kurie būtų ilgaamžiai, neblunkantys, gerai plaunami. O vienas iš svarbiausių reikalavimų, keliamų vidaus dažams, yra ekologiškumas. Juk visi norime gyventi švarioje aplinkoje ir tausoti savo bei artimųjų sveikatą. Taip įmonėje  buvo sukurtas ir įdiegtas E.L.F., kuris ilgainiui tapo universaliu ekologiškų dažų standartu.  

Griežtos Europos Sąjungos direktyvos vidaus dažams yra nustačiusios ribinį lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekį 30 g/l. „Caparol" šią kartelę pakėlė žymiai aukščiau - E.L.F. ženklu pažymėti vidaus dažai turi ne daugiau kaip  1 g/l LOJ, be to, E.L.F. dažų sudėtyje nėra plastiklių bei organinių tirpiklių. Džiūdami E.L.F. dažai praktiškai išskiria tik vandenį, todėl neatsiranda joks specifinis kvapas, o išdžiūvus sienoms, patalpas iš karto galima eksploatuoti.

Tarp aukščiausios klasės ekologiškų vidaus dažų yra „Amphibolin E.L.F“, „CapaSilan E.L.F.“, „LatexSamt“, „Indeko-plus“, „CAPAROL Samtex 10 E.L.F.“, „CAPAROL Samtex 7 E.L.F.“, „CAPAROL Samtex 3 E.L.F.“, „CAPAROL Samtex 20 E.L.F“, „CapaSan E.L.F.“, „Sylitol-Bio Innenfarbe” ir „Sensitiv“.

E.L.F. vidaus dažai  taip pat pasižymi lengvu dengimu, yra atsparūs šlapiam trynimui, lengvai prižiūrimi, ilgai išlaiko ryškias spalvas, todėl tinka ne tik gyvenamosioms patalpoms, bet ir biurams, švietimo įstaigoms, prekybos centrams, maitinimosi ir kitoms visuomeninėms patalpoms. 

Ypač alergiškiems žmonėms „Caparol“ rekomenduoja naudoti specialius dažus „Sylitol-Bio Innenfarbe”. Šiems dažams yra suteiktas higienos saugumo sertifikatas „Tinka alergiškiems žmonėms“.  Jų sudėtyje nėra konservantų, kenksmingų medžiagų ir alergenų. Šie dažai nuolat tikrinami nepriklausomų institutų, pavyzdžiui, TÜV. 

Kurkite sveiką ir gražią aplinką su ekologiškais „Caparol“ vidaus dažais. Atkreipkite dėmesį į žaliąjį E.L.F. ženklą!