Histolith

Spalvos paminklosaugai

„Histolith” spalvininkas - „Caparol” ir paminklosaugos ekspertų, restauratorių, miesto paminklų prižiūrėtojų bendradarbiavimo rezultatas. 360 istorinių architektūros spalvų paletė suvienija architektūros stilius ir dominuojančius atspalvius taip padėdama paminklosaugininkams prižiūrint ir restauruojant pastatus.  Tonai parinkti ir suderinti atsižvelgiant į jų atsparumą šviesai ir mineralinius pigmentus. Spalvos kortelės parengtos remiantis atnaujintų spalvų deriniais, kurie buvo atrinkti pagal istorinius objektus ir pritaikyti spalvų paletėms.

 Spalvos skirstomos į:

• 10 pilnų spalvų,

• 20 baltų atspalvių,

• 49 pigmento serijas, pradedant visiškai pigmentuota spalva ir baigiant 10 palaipsniui šviesėjančių tonų.

Spalvų pavadinimai buvo atrinkti remiantis istoriniais pigmentų bei medžiagų pavadinimais. Juos rasite ant kitos spalvos kortelės pusės kartu su informacija apie: šviesumą, LCH metrines vertes, maišymą su kitomis sistemomis ir išbandytų objektų pavyzdžiais.

„Histolith” spalvų paletėse ir spalvų aplankuose sutalpinta ta pati informacija apie spalvų tonus bei duomenys apie spalvas.

 

 „Histolith” paletės: kasdieniam naudojimui pastatuose (statybose), patogi pakuotė: 21 cm x 5 cm, daugiausiai 2 atspalviai vienoje juostoje.

 

„Histolith” spalvų aplankai: aukšto lygio prezentacijoms – kiekvieną atspalvį DIN A5 formatu galima išimti iš aplanko.