Tendencijos 2022

Spalvų pasaulis 2

JAUKUSIS

Šiame pasaulyje išsigrynina esminiai dalykai: todėl iš spalvų pasaulio 2 sukurti dizainai yra neįtempti, neperkrauti nereikalingomis detalėmis. Šiame pasaulyje spalvos ramios, artimos viena kitai, kiekviena išlieka savimi.  Šis lengvas, beveik minimalistinis paaulis persipynęs su atviromis erdvėmis, natūraliomis medžiagomis ir grafiniais kontrastais. Švelnus paviršius čia pereina į grubų ir faktūrinį - tačiau ramūs ir lengvi atspalviai sukuria harmoniją tarp šių priešybių.

Spalvų pasaulio 2 paviršiai tą puikiai iliustruoja. Skaldytos, mineralinės faktūros čia nesukuria neramumo, o kaip tik priduoda malonau gylio visame šiame lengvume. Niekas nenukreipia dėmesio ir nieko netrūksta.

Atspalviai

PAGRINDINIS ATSPALVIS
PUDER-MAUVE BAROLO 25

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad šis atspalvis yra nukreiptas į save ir itin jautrus - tačiau pabuvus kiek ilgiau jis pražysta: užslėpta violetinė Puder- Mauve atskleidžia savo grožį. Šis atspalvis gali būti puikus palydovas! Jis suteikia erdvės ir leidžia suspindėti šviesiems pasteliniams tonams, tačiau puikiai atlaiko ir tamsesnius. 

Spalvų pasaulio 2 nuotaikos

Spalvų pasaulio 2 galerija

Paviršiai

Spalvų pasaulis 1
  • #Žiūrėti

Spalvų pasaulis 1


Spalvų pasaulis 3
  • #Žiūrėti
  • Trumpai

Spalvų pasaulis 3