Tendencijos 2022

Spalvų pasaulis 3

GYVYBINGASIS

Pasaulis užpildytas natūraliais, šiltais, užpildytais atspalviais - galingas ir pilnas jausmų. Tiesą sakant, jis kaip pilnavertis gyvenimas - intensyvus, įkvepiantis. Dėl stiprios pagrindinės spalvos  čia kiekvienas atspalvis turi savo vietą ir kuria šiltą ir tvarkingą patalpos atmosferą įvairiausiuose deriniuose.

Specialiai šiam pasauliui sukurti paviršiai rodo, kaip galima sukurti įdomią aplinką. Žaidžiant su blizgančiais, žėrinčiais, metalizuotais ir žėručio elementais. Leidžiava viskas - įvairiausi deriniai - nauja ir sena, natūralumas ir naujos technologijos. Nepriklausomybė yra šio pasaulio devizas, kartu su improvizacija, kuri yra aiškiai išreikšta kiekviename  trečiojo pasaulio interjere.

Atspalviai

DOMINUOJANTIS ATSPALVIS
LAVENDEL-MAUVE VELVET 55

Miglota, išblukusi violetinė spalva, primenanti levandų laukus,  yra dominuojanti spalvų pasaulio 3 spalva. Tai gana šaltas atspalvis, turintis tai, ko reikia, norint nuraminti intensyvias gyvojo pasaulio spalvas: ideali atrama - šiltiems prieskonių niuansams ir papildomiems švelniems atspalviams.

Spalvų pasaulio 3 nuotaikos

Spalvų pasaulio 3 galerija

Paviršiai

Spalvų pasaulis 1
  • #Žiūrėti

Spalvų pasaulis 1


Spalvų pasaulis 2
  • #Žiūrėti
  • Trumpai

Spalvų pasaulis 2