Praleisti navigaciją
TONAVIMAS SU
COLOREXPRESS
TONAVIMAS SU
COLOREXPRESS

ColorExpress spalvinimo technologija

Mūsų profesionalumas - itin tikslios spalvos

Caparol teikia profesionalias tonavimo paslaugas. Tonavimo sistema ColorExpress įdiegta  daugiau nei  3000 tonavimo įrenginių visame pasaulyje. ColorExpress pavadinimas yra tapęs aukščiausios kokybės tonavimo technologijos sinonimu. 30 metų patirtis leidžia sukurti faktiškai neribotą kiekį atspalvių. Visi atspalviai yra preciziškai tikslūs, juos galima lengvai atkurti, nes receptūros yra išsaugomos. 


Greitai

Dažus ir kitus produktus galite tonuoti tiesiog prekybos vietoje, kur yra ColorExpress automatinės tonavimo  mašinos. Galima, netgi sukurti savo individualų atspalvį, kuris bus išsaugotas automatinės spalvinimo mašinos kompiuterio atmintyje, ir, reikalui esant, trūkstamą kibirą dažų ar tinko bus galima tonuoti lygiai tuo pačiu atspalviu.


Neribotos galimybės

Kruopščiai sukurta ir suderinta ColorExpress spalvinimo technologija atskleidžia neribotas fasadų apdailos ir interjero apipavidalinimo galimybes. Tad nesvarbu, koks tai būtų produktas: fasadiniai ar vidaus dažai, dekoratyvinis išorės tinkas ar grindų dangos, emaliniai dažai ar medžio dažyvės – kiekvienai paskirčiai yra tinkamų, tikslių spalvinių sprendimų.  


Garantuotas rezultatas

Aukščiausią tonavimo kokybę garantuoja Caparol ištobulintos spalvinimo pastos, kurios atitinka pačius moderniausius rinkos reikalavimus ir leidžia tiksliai realizuoti faktiškai visus spalvinio dizaino projektus. Vandens pagrindo produktams naudojama CapaTint sistema, o produktams, kurių sudėtyje yra tirpiklių, -  Cpalac High-Solid sistema. Abi šios sistemos yra nuolatos tobulinamos, kad atitiktų nuolat besikeičiančius rinkos reikalavimus. Pagrindinį dėmesį skiriame tonuotų dažų atsparumo ultravioletiniams spinduliams didinimui, o taip pat ir atspalvių įvairovės gausinimui.