Tendencijos 2022

Kaip gimsta tendencijos ir iš kur atsirado gervė?

Spalvų tendencijos atspindi pagrindines kryptis, todėl jos niekad nebūna stebinančios, kaip tik atvirkščiai, jas galima nuspėti. FarbDesignStudio dizainerių užduotis - kuo anksčiau užčiuopti šias tendencijas, išgryninti jas ir pateikti kartu su realiais dizaino pavyzdžiais, kad žmonės galėtų įvertint ir, jeigu patinka, panaudoti kurdami savo interjerą. Žinoma, mes bendradarbiaujame su kitais tendencijų formuotojais, taip pat atsižvelgiame į taip vadnamas megatendencijas: tai kas rūpi žmonėms šiuometu, tai ko mes siekiame ir trokštame.

Interjero dizainui labai svarbu atspalvių deriniai, kokią nuotaiką jie sukuria, kokią rolę atlieka skirtingos formos ir medžiagos, iš ko reikia kurti perėjimus, įdomius akcentinius elementus? Kaip visa tai įgyvendinti realybėje?

Mes improvizuojame, norime įkvėpti, tačiau sąmoningai išliekame praktiški, kad mūsų idėjas galėtumėte pritaikyti savo namuose. Mūsų komanda yra labai įvairi, nes skirtingi įgūdžiai papildo vienas kitą ir leidžia sukurti visai naują kokybę: FarbDesignStudio studijoje dirba 20 specialistų, reprezentuojančių architektūros, interjero dizaino, spalvų dizaino, multimedijos dizaino sritis. Aišku, būtiniausiai yra ir profesionalių dažytojų, kurie savo darbe realiai susiduria su sienų paviršiais.

Inspiration aus der Vergangenheit

Jau pirmojoje UNIKAT #1  versijoje atskleidėme, kad tendencijos užgimsta gatvėse. Šiuo metu į madą grįžta retro tendencijos. Pavyzdžiui, drabužių madoje grįžta  70-ųjų tendencijos, interjero dizaine - atspalviai ir medžiagos iš ArtDeco laikų. Netgi mūsų naudojama gervė jau buvo naudojama Vogue  praėjusio amžiaus pentajame-šeštajame dešimtmetyje. O dabar šis paukštis vėl atskrido į mūsų širdis, nešdamas laisvę ir džiugesį.