Į ką atkreipti dėmesį renkantis lubų dažus?

Paprastai Lietuvoje lubas dažome baltai, tačiau balta baltai nelygi. Sniego baltumo, blizgesnis lubų paviršius gali net erzinti, ypatingai, jei tokios lubos yra miegamajame.

Luboms rekomenduojame rinktis matinius dažus, kurie sugeria saulės spindulius ir jų neatspindi. Jei lubos dažomos kitu atspalviu, pavyzdžiui, tuo pačiu kaip sienos, irgi svarbu atkreipti dėmesį į matiškumą. Ne visuomet tais pačiais dažais dažyti ir sienas, ir lubas yra geriausias sprendimas. Jei dažote miegamojo erdvę, sienas galite dengti visiškai matiniais dažais, kaip ir lubas. Tačiau vaikų kambaryje rekomenduojame rinktis šilko matinius dažus sienoms ir visiškai matinius dažus luboms.

CapaSilan

Visiškai matiniai lubų dažai. Puikiai tinka netgi tiems paviršiams, kuriuos apšviečia nepalanki šoninė šviesa. Plaunami dažai, galima dažyti ir sienas, tačiau matinius paviršius reikia tausoti, kadangi daug kartų plautos vietos gali pradėti blizgėti ir išsiskirti iš bendro matinio fono.

Kur nusipirkti?

SuperTäck 2

Matiniai plonasluoksniai lubų dažai skandinaviškam interjerui. Itin gražiai dera SuperTäck 2 dažai luboms ir SuperTäck 5 arba SuperTäck 7 sienoms. Dažams suteiktas ekologinis ES ženklas Ecolabel. , rekomenduojami Švedijos astmos ir alergijos asociacijos.

Kur nusipirkti?