Praleisti navigaciją
INOVACIJOS
INOVACIJOS

Inovacijos - mūsų variklis

Apgalvoti, numatyti ir nustatyti standartą

Įmonės steigėjai ir pagrindiniai akcininkai - chemikų Murjahn dinastija - ypatingą dėmesį nuo pat įmonės įkūrimo skyrė tyrimams, technologijų vystymui ir pritaikomumo tobulinimui. Apgalvoti ir numatyti - tai įmonės kokybės ir inovacijų moto. Ši strategija leido Caparol užimti rinkos pionieriaus pozicijas. Caparol tradiciškai metai iš metų meta iššūkį savo konkurentams, rinkoje nustatydama vis aukštesnę kartelę.

Pavyzdžiui, Indeko-plus E.L.F. buvo pirmieji pasaulyje dažai, kuriems pritaikytas E.L.F. standartas. Įrengiant vidaus patalpas, ypatingai svarbu, kad būtų sukurtas sveikas mikroklimatas. Todėl Caparol iškėlė sau uždavinį, kad apdailos medžiagos, ypatingai vidaus apdailos, turi tausoti žmonių sveikatą, o taip pat ir aplinką. E.L.F. ženklas reiškia, kad produkto sudėtyje nėra tirpiklių, o lakiųjų organinių junginių kiekis sumažintas iki minimumo. Atsižvelgdami į alergiškų žmonių poreikius, buvo sukurti dažai be konservantų Caparol Sensitiv.

NQG nano gardelių technologija sukėlė tikrą revoliuciją fasadinių dažų rinkoje. Edition Carbon technologija šiltintus fasadus padarė itin atsparius smūgiams, o Carbon DarkSide - įgalino šiltintus fasadus dažyti tamsiomis ar itin ryškiomis spalvomis. Naujos technologijos atverė neribotas galimybes fasadų apdailai.