SPECTRUM
mobile
SPECTRUM
mobile

SPECTRUM_mobile

Visur ir bet kuriuo metu. Mobili programėlė greitam dizaino idėjų patikrinimui.

Telefono programėlėje  čia ir dabar galima užfiksuoti geras idėjas tiek fasadų, tiek vidaus patalpų apipavidalinimui. 

Žvilgsnis į programą

  • Spalvinis dizainas formuojamas ant nuotraukos
  • Fasadų ir pavyzdinių kambarių foto bazė
  • Galimybė įkelti savo nuotrauką ir jos pagrindu kurti dizainą
  • Savų projektų valdymas (išsaugojimas, koregavimas)
  • Galimybė dalintis dizaino projektu

Parsisiųskite SPECTRUM_mobile

Užfiksuok dizaino idėjas iš karto!

Programėlė greitai dizaino idėjų vizualizacijai. Būna, kad geros idėjos į galvą šauna pačiu netikėčiausiu metu. Užfiksuokite jas savo SPECTRUM_mobile programėlėje. Vėliau projektą galima perkelti ir į SPECTRUM_express, kur paviršiams papildomai sutekti medžiagiškumo, faktūros. 

Live video – dizaino kūrimas realiu laiku!

SPECTRUM_mobile išskirtinumas - dizaino kūrimas  realiu laiku. Nereikia fotografuoti, įkėlinėti nuotraukų. Pats greičiausias dizainas - paleiskite video fukciją ir vienu paspaudimu keiskite aplinką. Labiausiai patikusį variantą, o gal keletą alternatyvų, išsaugokite, kad galėtumėte aptarti su namiškiais.

 

Tavo spalva!

Norisi pakeisti sienų atspalvį? Į savo namus įsileisti daugiau spalvų? SPECTRUM_mobile programėlė padės atskleisti Jūsų kūrybinius sugebėjimus. O jeigu radote savo spalvą, tačiau neįsivaizduojate, koks jos pavadinimas ir kaip ją užtonuoti, pasinaudokite ColorReaderPRO, kuris nuskanuoja atspalv ir per Bluetooth perduoda tiesiogiai SPECTRUM_mobile programėlei. 

Pasidalink savo idėjomis!

Norite būti tikri, kad jūsų projektas tikrai geras. O gal reikia žvilgsnio iš šalies ar patarimo? Pasidalinkite savo dizainu su kitais.  Tai palengvins sprendimo priėmimo procesą. Juk kelios galvos geriau nei viena.