Tendencijos 2021

Spalvų pasaulis 2

RAMYBĖ – VIETA ATOKVĖPIUI

Reikalavimų kartelė gyvenamosioms patalpoms pastaruoju metu buvo gerokai kilstelėta: namų ofisui ar nuotoliniam mokymuisi reikia erdvės ir ramybės. Šiuos poreikius geriausiai išpildo Spalvų pasaulis 2 - gaivinančiai įkvepiantis ir sudarantis galimybę atsikvėpti.

Spalvų pasaulio 2 spalvos yra gana artimos ir dėl to vilioja savo subtiliais deriniais. BIEŽINĖ Palazzo 110 idealiai dera su kitais švelniais smėliniais ir pilkšvais atspalviais. Ji  turi nuostabų atpalaiduojantį poveikį. Daug natūralių medžiagų, kaip kad neapdorota mediena, linas, molis ir akmuo, dar labiau sustiprina ramią nuotaiką. Tačiau šioje harmonijoje yra ir lašelis įtampos, kuri žadina smalsumą - tai įdomios, kintančios faktūros. Ypatingai šiurkščios, skaldytos, megztos faktūros labai organiškai įsikomponuoja į šnelnųjį spalvų pasaulį. Paviršiams irgi būdinga savita faktūra, įkvėpta kanapių ir linų. Ji tikrai pastebima, tačiau nedominuoja ir papildo Ramybės spalvų pasaulį.

Atspalviai

METŲ SPALVA
BIEŽINĖ PALAZZO 110

Ramaus šviesaus spalvų pasaulio 2 lyderė, ir tuo pačiu Metų spalva 2021 - BIEŽINĖ Palazzo 110. Erdvi ir gaivi kaip Šiaurės jūros diena - ji palieka vietos tam, kas tikrai svarbu. Atvira naujovėms, tačiau neatitolusi nuo gamtos, visiškai tyra ir nemeluojanti. Čia išlaikomas balansas: vienu metu jaučiamas ir saugumas, ir laisvė.

Spalvų pasaulis 2: idėjų lenta

Spalvų pasaulis 2: nuotraukų galerija

Daugiau apie premium kokybės vidaus dažus Indeko-plus, PremiumClean, CapaSilan skaitykite čia.

Dekoratyvinė technika MulitStruktur „Linnen Struktur“,  eksperimentinis paviršius MultiStruktur „Linnen Dezent“, eksperimentinis paviršius Calcino Romantico „Strandgut“, dekoratyvinė technika DecoLasur „Antik Opak“, dekoratyvinė technika DecoLasur „Antik Aquarell“, Caparol Innenwandsystem 4+1

Paviršiai

Spalvų pasaulis 1

Spalvų pasaulis 1


Spalvų pasaulis 3

Spalvų pasaulis 3