Tendencijos 2021

SPALVŲ PASAULIS 3

GALIA – VISAS PASAULIS PO MANO KOJOMIS

Labai gyvybingas spalvų pasaulis, pilnas jaudinančių įspūdžių: spalvos ir faktūros pilnos jėgos, tačiau neužgožia kitų elementų. Įvairovė yra šio pasaulio šūkis. Čia viskas turi savo vietą ir sudaro nuostabią visumą. Baldai, medžiagos, aksesuarai Spalvų pasaulyje 3 randa ypatingą užnugarį: nepaisant ryškių akcentų, atskiri objektai tampa vieningo interjero dalimi. 

Daugybė Etno stiliaus kūrybinių paviršių gali kisti tiek spalviškai, tiek ir savo forma, todėl lengvai pritiks labai skirtingoms patalpoms ir individualiems spalviniams skoniams.  Beje, visi šie interjero dizainai sukurti viena dekoratyvine technika. Madingi biežiniai atspalviai  leidžia į šią  kūrybinę techniką pažvelgti iš visiškai naujos perspektyvos.

Atspalviai

MEDAUS ATSPALVIS PALAZZO 220

Šilta, auksinė biežinė - minkšta ir tuo pačiu savyje slepianti jėgą -  veda Spalvų pasaulį 3. Šis draugiškas, energingas atspalvis išsiskiria iš kitų biežinių spalvų: medaus geltonumas trykšta džiaugsmu ir pozityviu gyvenimo pojūčiu, todėl priverčia patalpą spinduliuoti.

 

Spalvų pasaulis 3: idėjų lenta

Spalvų pasaulis 3: nuotraukų galerija

Daugiau apie premium kokybės vidaus dažus Indeko-plus, PremiumColor, PremiumClean, CapaSilan rasite čia.

Dekoratyvinė technika Stucco Satinato „Ethno” 3, dekoratyvinė technika  Stucco Satinato „Ethno“ 4, dekoratyvinė technik Stucco Satinato „Ethno” 5, dekoratyvinė technika  Stucco Satinato „Ethno” vertikal ir Capacryl PU-Satin.

Paviršiai

Spalvų pasaulis 2

Spalvų pasaulis 2


Spalvų pasaulis 1

Spalvų pasaulis 1