Tendencijos 2022

GRAŽIAUSIOS SPALVŲ TENDENCIJŲ PUSĖS

UNIKAT #5 tendencijos įspūdingai demonstruoja spalvingumo ir apdailos produkto ryšį. Be keturių aukščiausios kokybės dažų -  Indeko-plus, CapaSilan, PremiumColor und PremiumClean - Caparol portfelyje atsiranda ir du aukštos kokybės mineraliniai produktai. Šie šeši svarbiausi vidaus apdailos produktai leidžia sukurti modernų interjero dizainą ir atitinka faktiškai visus reikalavimus, kurių gali prireikti kuriant neįtikėtinus projektus, tiek dizaino, tiek ir tvarumo atžvilgiu. 

Indeko-plus

Indeko-plus

Indeko-plus

Indeko-plus - tai naujos kartos vidaus dažai: Premium klasės, universalaus panaudojimo produktas yra idealus pasirinkimas nepriekaištingos kokybės madingai sienų ir lubų apdailai - ar tai būtų švytinti balta ar švelnūs atspalviai, pavyzdžiui 3D Flamenco 110. Indeko-plus dažai pasižymi ypač gera dengiamąja geba ir neprilygstamu našumu. Be visų šių techninių privalumų dažai atliepia ir ekologinius reikalavimus - yra saugūs žmonių sveikatai ir aplinkai. Receptūra be tirpiklių, minkštiklių, netgi be konservantų užtikrina optimalų patalpų klimatą. Dažai taip pat yra ištirti ir patvirtinti antpaudu "Tinkami alergiškiems žmonėms".

PremiumColor

PremiumColor

PremiumColor

Nepaprastas spalvų ryškumas išskiria PremiumColor iš įprastų interjero dažų. Tai nepakeičiami dažai, dekoruojant sienas pagal paskutines mados tendencijas. Speciali receptūra su sintetiniais užpildais leidžia spalvoms atsiskleisti visu ryškumu. Be to, PremiumColor paviršiai yra labai atsparūs dilimui: anglies pluoštu sustiprinti dažai užtikrina paviršiaus kietumą bei leidžia išvengti rašymo efekto, kas anksčiau buvo neišvengiama matinių dažų problema. PremiumColor nudažytus paviršius lengva prižiūrėti, juos galima plauti buitinėmis dezinfekcinėmis priemonėmis. Žinoma, kaip ir visi Caparol vidaus dažai, PremiumColor sudėtyje neturi tirpiklių, minkštiklių, juose iki minimumo sumažinta lakiųjų organinių junginių emisija.

Histolith Innenkalk

Histolith Innenkalk

Histolith Innenkalk

Šie dažai buvo sukurti paveldosaugos paviršių apsaugai, jais dengiami autentiški kalkiniai dažai. Baltos kalmės ir mineraliniai pigmentai yra pagrindinės sudedamosios dalys. Giliai matiniai mineraliniai paviršiai ir didelis baltumo laipsnis išskiria šiuos dažus iš visos vidaus dažų paletės. Jais galima dengti ir modernias ir anksčiau statytas vidaus patalpas. Puikiai tinka dažyti ant kalkinio tingo, įgeriančių mineralinių pagrindų ir prieš tai buvusių dažų sluoksnių. Didelis įgeriamumas ir vandens garų pralaidumas svarbus ne tik paveldosaugos objektams, bet ir gyvenamosioms patalpoms, kadangi tai užtikrina puik patalpo mikroklimatą. Pagal specialius užsakymus galima tonuoti gamykloje.

CapaSilan

CapaSilan

CapaSilan

Dažote didelius sienų ar lubų paviršius ir abejojate, ar pavyks išvengti volelio dryžių ar dėmių? CapaSilan yra geriausias sprendimas: šie vidaus dažai sukuria vientisus paviršius, net ir esant itin nepalankiam šoniniam apšvietimui, paviršiai atrodys lygūs ir glotnūs. Prailgintas CapaSilan dažų rišimosi periodas leidžia dažytojui pasiekti geriausią rezultatą. Nepriekaištingos sienos, be dryžių ir dėmių, giliai matiniai paviršiai - tai CapaSilan. Trumpai: idealūs matiniai paviršiai be dryžių leis dar geriau atsiskleisti madingiems atspalviams. Giliai matiniai, tačiau aukšto baltumo laipsnio ir suteikiantys galimybę pasitaisyti - tai didžiausi šių dažų privalumai.

PremiumClean

PremiumClean

PremiumClean

Klasikiniai balti ar stilingo 3D Viola 55 atspalvio PremiumClean dažais padengti paviršiai yra profesionalus sprendimas sienoms, kurias reikia dažnai plauti. Tai dažai, kurie puikiai tinka patalpoms su aukščiausiais higienos reikalavimais. Premium vidaus dažai užtikrina ilgalaikę paviršių švarą ir leidžia sukurti modernų sienų dizainą. Taip sukuriami aukščiausios kokybės matiniai paviršiai, kuriuos galima be kompromisų valyti ir plauti. Specialus rišiklio ir užpildo derinys užtikrina išskirtinį atsparumą valymui.

Sylitol® Bio-Innenfarbe

Sylitol® Bio-Innenfarbe

Sylitol® Bio-Innenfarbe

Šių itin aukštos kokybės dispersinių silikatinių vidaus dažų sudėtyje nėra tirpiklių ir konservantų. Jie neturi kvapo ir yra draugiški aplinkai. Todėl tai pirmasis pasirinkimas alergiškiems žmonėms. Šiuos dažus verta rinktis dažant jautrias patalpas, kur reikia laikytis aukščiausių higienos standartų. Mokyklos, vaikų darželiai, visuomeniniai pastatai, gyvenamosios patalpos - niekada nesuklysite pasirinkę šiuos dažus. TÜV Nord sertifikatas “pritaikyta alergiškiems žmonėms“ patvirtina šių dažų gerąsias savybes. Puikų patalpų mikroklimatą užtikrina labai geras vandens garų pralaidumas ir natūrali apsauga nuo grybelio apnikimo. Dažus paprasta dengti faktiškai ant bet kokio pagrindo. Dėl giliai matinės optikos sukuriamas natūralumas. Šalia natūralios baltos ir sendintos baltos, šiuos dažus galima tonuoti įvairiais atspalviais su Histolith Volltonfarben spalvinamaisiais dažais, neprarandant dažų savybės "be konservantų|".

ColorExpress

UNIKAT #5 įspūdingai atskleidžia spalvinių derinių grožį.  O  tai įgyvendinti padeda Caparol  ColorExpress tonavimo sistema, kuri itin tiksliai tonuoja apdailos produktus iš spalvyno pasirinkta spalva.

ColorReaderPRO 

Su ColorReaderPRO iš Caparol spalvų pasaulis tampa išmatuojamu - vienas paspaudimas ir už sekundės jau žinote tikslų paviršiaus atspalvį. 

SPECTRUM 

Išbandykite spalvas ir medžiagas naujo skaitmeninėje dimensijoje: SPECTRUM programėlės iš  Caparol leis pasimatuoti įvairius spalvinius sprendimus. Programėlė įvertinta  German Design Award 2018 pagrindiniu prizu.