Praleisti navigaciją
SPECTRUM
MOBILE
PROGRAMĖLĖ
SPECTRUM
MOBILE
PROGRAMĖLĖ

SPECTRUM_mobile programėlė

Ši programėlė yra nepamainomas, modernus įrankis greitam dizaino kūrimui čia ir dabar.  Nemokama programėlė tiek iOS, tiek Android operacinių sistemų vartotojams. Geriausiai išbandykite ją patys.

Nuotraukos

"Photo" arba nuotraukų skiltyje galite apdoroti iš galerijos pasirinktas arba jūsų pačių įkeltas nuotraukas. Tiesiog pasirinktą paviršių prilieskite stebuklų lazdele. Jei reikia, patikslinkite plotą ir užliekite spalva.

"Photo" galerijoje yra daug fasadų ir vidaus patalpų nuotraukų, kurias galite keliais pirštų prisilietimais pakeisti, parinkdami kitas paviršių spalvas. Žinoma, tai galima padaryti ir su jūsų darytomis nuotraukomis.
 

Spalvynai

"Collections" arba spalvynų skiltyje galima dviem būdais naršyti po Caparol spalvynus: skaitmeniniame spalvyne arba ColourWall spalvų sienoje. Čia pateikiama visa informacija, kuri yra reikalinga tokio atspalvio sukūrimui, taip pat šviesio indeksas ir maišymo santykis. Standartiškai naudojami CaparolColorCompact ir 3D-System PLUS spalvynai, kiti spalvynai bus pateikti kaip programėlės papildymai. Papildomai galite naudotis ir Trendfarben 2017 spalvynu.

Spalvų maišymas

Atspalvių maišytuvas irgi įeina į komplektą. Kiekvienam CaparolColor Compact spalvyno atspalviui pateikiame tikslias AVA maišymo instrukcijas, skirtas rankiniam tonavimui. 

Live-Video

"Live-Video" skiltis yra programėlės pasididžiavimas. Filmuojant fasadus arba vidaus paviršius, realiu laiku programėlėje galima pakeisti jų atspalvius - tiesiog piršto prisilietimu judančiame ekrane. Ir visa tai be daug pastangų reikalaujančio sienų paviršių žymėjimo.